مراکز خرید لباس زنانه در غرب و شمال تهران

0
5052
مراکز خرید لباس زنانه

مراکز خرید لباس زنانه در تهران کم نیستند. مراکزی که انواع پوشاک زنانه را در یک جا گردآوری کرده‌اند و انواع سلیقه‌ها را راضی نگه می دارند. پاساژهای تندیس، قائم، گلستان، میلاد نور، هایپراستار، اندیشه، الماس، تیراژه، گلدیس، الهیه، آرین، پاساژ سنتی ستارخان، سپیده یا مرکز خرید پاسداران از این جمله هستند. در این گزارش به معرفی تعدادی از پربازدیدتریت این مراکز خرید می‌پردازیم.

در این مراکز خرید می‌توانید انواع لباس‌های مورد نیازتان را خریداری کنید. اگر در محدوده غرب و شمال تهران زندگی می‌کنید، این مراکز خرید لباس زنانه برای شما مفید هستند چون هم تنوع قیمتی دارند و هم تنوع اجناس در آنها بسیار بالاست.

مراکز خرید لباس زنانه در میدان تجریش

تندیس: یکی از پاساژهای پرطرفدار تهران پاساژ تندیس واقع در بالای میدان تجریش است. این پاساژ، یکی از مراکز خرید لباس زنانه در تهران است که معمولا مشتریان خاص خود را دارد. در این مرکز خرید اجناس شیک و بعضا گران قیمتی وجود دارد که معمولا مشتریان خاص خود را دارند. چرا که بیشتر اجناسش به اصطلاح مارک و وارداتی هستند. این مرکز خرید همچنین مکان مناسبی برای سرو قهوه و استفاده از میز صبحانه و سایر وعده‌های غذایی در رستوران‌های آن است.

قائم: در پاساژ قائم به دنبال قیمت‌های اقتصادی باشید. اینجا به نسبت مرکز خرید تندیس قیمت اجناس منطقی‌تر است. در واقع پاساژ قائم مرکز خریدی برای همه اقشار جامعه با توان اقتصادی مختلف استو اجناس این پاساژ به نسبت از کیفیت خوبی برخوردار هستند. خرید انواع شلوارها از جین و کتان گرفته تا شلوارهای مناسب محیط خانه از این پاساژ توصیه می‌شود.

در این پاساژ چند طبقه می‌توانید کالاهای مورد نیازتان را از طبقات مختلف خریداری کنید. تنوع پوشاک و گوناگونی قیمت‌ها در این پاساژ اغلب سلیقه‌ها را راضی نگه می‌دارد. به‌ویژه اگر برای خرید طلا، کیف و کفش و مانتو به این مرکز خرید لباس مراجعه کرده باشید.

مرکز خرید گلستان

مراکز خرید لباس زنانه در غرب تهران

گلستان: مراکز خرید غرب تهران اغلب کالاهایی با کیفیت خوب به مشتریان ارائه می‌کنند. البته تراکم بالای مراکز خرید در غرب تهران موجب شده تا انتخاب یک مرکز خرید کار سختی باشد. اما یکی از مراکز خرید لباس زنانه که بسیار مناسب است، مرکز خرید گلستان است.

این نکته را هم بگوییم که در تهران دو مرکز خرید گلستان وجود دارد که مشهور شده‌اند. یکی مرکز خرید گلستان در حوالی میدان صنعت است که مغازه‌هایش معمولا اجناس گران‌قیمتی برای فروش دارند. البته در فصل‌های حراجی می‌‌توان لباس‌های زنانه را با قیمت مناسب از این مرکز، خریداری کرد.

یکی دیگر از مراکز خرید لباس زنانه در تهران که قیمت‌ اجناسش اقتصادی به نظر می‌رسد، دیگر پاساژ گلستان در محدوه میدان پونک است. این مرکز خرید نسبت به رقیب هم‌نام خود اجناس به مراتب ارزان‌تری دارد. مغازه‌های متعدد این مرکز خرید سلیقه اغلب خانم‌ها را مد نظر دارند و رضایت بسیاری از مشتریان را تامین می‌کنند.

میلاد نور: یکی از نخستین مراکز خرید لباس زنانه در تهران که اسم و رسم زیادی هم برای خودش دست و پا کرده، مرکز خرید میلاد نور در غرب تهران است. این مرکز خرید همیشه یکی از گزینه‌های ثابت و محبوب برای بانوان است. شش طبقه این مرکز خرید معمولا سلایق زیادی را راضی نگه می‌دارند.

اگر دنبال خرید پوشاک ورزشی با مارک‌های مشهور جهان هم هستید، مرکز خرید میلاد نور یکی از بهترین‌ گزینه‌هاست. راهروهای بزرگ این مرکز خرید، امکان تردد را آسان کرده و لذت خرید خوبی را برای مشتریان رقم می‌زند. تجربه اغلب خریداران از این پاساژ معمولا همراه با رضایت است. چون اجناس به لحاظ کیفیت معمولا خوب هستند. هر چند قیمت این اجناس از متوسط به بالاست.

یک نکته را هم در مورد این مرکز خرید نباید فراموش کنیم و آن نوع چینش مغازه‌هاست. به رغم وجود راهروهای عریض و طویل که تردد را آسان و لذت‌بخش کرده است، عدم چینش درست مغازه‌ها امکان بازدید از همه ویترین‌ها را نیازمند دورزد‌ن‌های متعدد در طبقات کرده است.

مرکز خرید میلاد نور

مراکز خریدی برای برندبازها

هایپر استار: کمتر کسی در تهران وجود دارد که حتی برای یک بار هم که شده، گذرش به هایپراستار نیفتاده باشد. این فروشگاه حاوی همه اجناسی است که یک خانواده نیاز دارد. اما همین فروشگاه یکی از معتبرترین مراکز خرید لباس زنانه هم به شمار می‌رود. حراجی‌ها و تخفیف‌های مناسبتی و فصلی این فروشگاه موجب شده تا علاقه‌مندان به هایپراستار خودشان را به این مرکز خرید برسانند و خریدشان را از این فروش بزرگ انجام دهند.

این فروشگاه به دلیل شباهت زیادی که به موارد مشابه خارجی دارد، همه را به یاد مراکز خرید در کشورهای اروپایی و کشورهای حاشیه خلیج فارس می‌اندازد. رنج قیمتی بالای اجناس هم دلیل دیگری برای این مشابهت است. اجناسی که در این فروشگاه‌ ارائه می‌شود، معمولا مارک برندهای مشهور خارجی را یدک می‌کشند. بنابراین این فروشگاه جای مناسبی برای برندبازهاست. بنابراین فصل حراج این فروشگاه را از دست ندهید.

الماس: یکی دیگر از مراکز خرید لباس زنانه در تهران مرکز خرید تازه‌تاسیس الماس در غرب تهران است. این مرکز خرید هم در بحبوحه‌ای که تب ساخت و ساز مرکز خرید در تن تهران رسوخ کرده بود، به یک باره در غرب تهران قد علم کرد.

امروزه این مرکز خرید که اجناس گران‌قیمتی را به مشتریانش عرضه می‌کند، در میان زنان محبوبیت زیادی دارد. البته برای رفتن به این مرکز خرید باید حساب بانکی پر و پیمانی داشته باشید. هرگونه خرید ویژه و طرح خاصی که مد نظر دارید، در این مرکز خرید تا حدود زیادی قابل دسترسی است.

این مرکز خرید به قابی تبدیل شده که بسیاری از مارک‌های روز دنیا را در خودش جای داده است و از این نظر تنه به تنه مراکز خرید معروف جهان می‌زند. هر چند هستند مغازه‌هایی که در همین مرکز خرید گران‌قیمت، اجناس را با قیمت متعادلی به فروش می‌رسانند.

تیراژه: غرب تهران را باید قلب تپنده مراکز خرید در این کلانشهر دانست. یکی از این مراکز خرید که اتفاقا از مراکز خرید لباس زنانه هم به شمار می‌رود و حسابی محبوب است، مرکز خرید تیراژه است. مرکز خرید تیراژه چندین سال است که به‌عنوان یکی از اصلی‌ترین قطب‌های خرید در غرب تهران معرفی می‌شود. این مرکز شامل چند طبقه است و مغازه‌های فروش لباس زنانه بخش زیادی از فضای آن را اشغال کرده‌اند. در این مرکز خرید انواع قیمت‌ها را می‌توان مشاهده کرد اما به‌طور کلی کالاهای این مرکز خرید دارای رنج قیمتی متوسطی است.

مرکز خرید اندیشه

این رنگارنگ دوست‌داشتنی

اندیشه: اگر دنبال یک مرکز خرید برای خریداری کردن انواع و اقسام پوشاک مورد نیازتان هستید، به پاساژ اندیشه بروید. در این پاساژ هیچ مغازه‌ای از تیررس نگاه مشتری دور نمی‌ماند. سبک مناسب چینش مغازه‌ها، دسترسی به همه ویترین‌ها را آسان کرده است. این مرکز خرید با ظاهر رنگارنگش در خیابان سهروردی تهران واقع شده و معمولا جزو انتخاب‌های نخست زنانی است که در آن محدوده زندگی می‌کنند.

قیمت‌ها در این مرکز خرید تنوع بالایی دارد. مثلا اگر به دنبال مانتو با طرح‌های سنتی هستید، می‌توانید در این مرکز خرید، جنس مورد نظرتان را پیدا کنید. در این پاساژ اغلب لوازم مورد نیاز برای زنان از جمله لباس مجلسی، مانتو، کیف و کفش، لوازم آرایش، بدلی‌جات و لباس راحتی در دسترس است.

پاساژ گلدیس، مرکز خرید الهیه، پاساژ آرین، بازار سنتی ستارخان، پاساژ سپیده و مرکز خرید پاسداران از دیگر مراکز خرید لباس زنانه در تهران هستند که زنان برای خرید به سراغ‌شان می‌روند و معمولا هم راضی از این مراکز خرید بیرون می‌آیند.

شما چه مراکز خرید مناسبی برای لباس زنانه می‌شناسید؟ این مراکز خرید را به ما معرفی کنید تا از آنها گزارش تهیه کنیم.

 

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

اگر با این شرایط موافقید، لطفا here کلیک کنید.