لباس مجلسی زنانه مد روز را از کدام مرکز بورس تهران بخریم؟

0
9812
لباس مجلسی زنانه

چه بپوشم؟ لباس مجلسی از کجا بخرم؟ قیمت‌هایش چطور است؟ اصلا آنچه من می‌خواهم آنجا پیدا می‌شود. این سئوالات را هر زنی در طول زندگی‌اش بارها و بارها از خودش و اطرافیانش می‌پرسد. در کلانشهری مانند تهران که کلا پیدا کردن مرکز خرید مطمئن که بتوان لباس مجلسی زنانه از آن خرید کرد، بسیار سخت است. اما ما در این گزارش می‌خواهیم شما را به یک مرکز بورس خرید لباس مجلسی زنانه ببریم. در این مرکز بورس برای همه سلیقه، لباس مناسب پیدا می‌شود. البته این را هم بگوییم که قیمت ها بالاست.

مرکز بورسی که می‌خواهیم به شما معرفی کنیم، خیابان مفتح شمالی است. این خیابان در ضلع شمالی میدان هفت تیر واقع شده و مرکز بورسی برای خرید لباس زنانه است. در این خیابان دنیایی از جشنواره رنگ‌ها بر دامن حریرها و اطلس‌ها نشسته است. اینجا قواره آدم‌ها زیباست. همه اینجا خوش اندام و خوش هیکل می شوند. خلاصه کلام اینکه در این بازار خوش ‌برورو تا دل‌تان بخواهد لباس‌های زیبا با پارچه‌های اروپایی، ترک و… می‌بینید. اما اینها تنها ظاهر قضیه است و در پس این ظاهر زیبا قیمت‌هایی گاه کمرشکن نشسته است. در این گزارش نمای بازار، هزینه‌های رهن و اجاره و درد دل مشتریان را بخوانید.

هر چه می‌خواهید در اینجا می‌توانید پیدا کنید

خیابان مفتح شمالی، بورسی با ۶۵واحد فروشگاهی است. حالت کلی بازار لباس‌های مجلسی خیابان مفتح شمالی این گونه است: مغازه‌های تقریبا یک‌شکل نسبتا ساده که تنها تفاوت‌شان کوچکی و بزرگی مغازه است. همان‌طور که گفته شد اغلب مغازه‌ها یک طبقه و آنها که بیشتر لوکس و بیشتر شیک‌ هستند دوطبقه‌اند.

با پرس‌وجو از کسبه فعال مفتح شمالی، تعداد فروشگاه‌های اینجا را حدودا ۶۵ واحد می‌دانند که بیشتر در سمت راست خیابان (طرف غربی) واقع شده‌اند و به کاسبی مشغول هستند.این تعداد مغازه از کمی پایین‌تر از تقاطع استاد مطهری شروع می‌شود و تا ضلع شمالی میدان هفتم‌تیر ادامه می‌یابد. آخر هفته‌ها و روزهای تعطیل، زمان مناسب خریدوفروش در این بازار است.

لباس مجلسی زنانه

لباس مجلسی زنانه از دریچه نگاه مشتری

از نگاه دیگران برای بیشتر مراجعان – که عمدتا خانم‌ها هستند- نرخ لباس‌ها بسیار بالاست ولی از تعدد طرح و رنگ و مدل‌ها راضی هستند. خانمی حدودا ۳۵ساله که محل کارش نزدیک به این بازار است می‌گوید: «به خاطر نزدیکی این مکان به محل کارم مسیر روزانه رفت‌و‌آمدم از این خیابان است.

هر روز مدل‌ها و طرح‌های جدید را می‌بینم و همین‌طور قیمت‌های‌شان را که خیلی سرسام‌آور است و تا حالا چیزی از این مغازه‌ها نتوانسته‌ام بخرم؛ حتی برای عروسی خواهرم مجبور شدم از جای ارزان‌تری لباس مناسب جشن عروسی تهیه کنم. جلوی ویترین یکی از مغازه‌ها چند دختر جوان مشغول برانداز کردن لباس‌ها هستند و سروصدای‌شان فضای اطراف را پر کرده است.

اینجا حواس هر کسی پرت می‌شود. هم تنوع لباس‌ها حواس‌ها را پرت می‌کند و هم تنوع قیمت‌ها. البته این مرکز بورس جزو مراکز تقریبا گران پایتخت محسوب می‌شود و به همین دلیل برای آمدن به این مرکز بورس حتما اول نگاه دقیقی به جیب‌تان بیندازید!

مرکز بورس خیابان مفتح شمالی مکانی برای سلیقه های سخت پسند است؛ آنهایی که به سختی چیزی نظرشان را جلب می کند اما در این مرکز که بیش از ۶۵ واحد فروشگاهی لباس مجلسی زنان دارد، به راحتی می توانید خرید مورد نظرتان را داشته باشید.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

اگر با این شرایط موافقید، لطفا here کلیک کنید.