زنان تلاشگر نقش مهمی در بهبود وضعیت جامعه دارند

0
3887
زنان تلاشگر

زنان تلاشگر معنای واقعی این جمله هستند؛ خواستن توانستن است. این جمله در همه برهه های زمان گزاره صادقه ای می تواند باشد. تاکنون کسی نگفته که اگر تلاشی کرده، نتوانسته درصدی از موفقیت را کسب کند. بلکه تلاش همیشه وجه شیرینی است که همه می خواهند دمی با آن به سر ببرند و نتیجه اش هر چه باشد همیشه شیرین است و دلنشین. تلاشگری برای زنان که معمولا مورد بی مهری قوانین و رسوم و عادات جامعه قرار دارند، می تواند نتایج چشمگیری برای زندگی خودشانو دیگران به همراه داشته باشد.

زنان تلاشگر و تاثیرشان روی زندگی اطرافیان

تلاش برای زنان در هر جامعه ای یعنی گام نهادن در مسیر استقلال مالی و شخصیتی بیشتر و این یعنی اینکه زنان هیچگاه نباید دست از تلاش بردارند. زنان ستایش شده، زنانی هستند که توانسته تغییراتی را در خود و در نتیجه در زندگی اطرافیان شان ایجاد کنند. تلاش زنان در هر جامعه ای که قرار داشته باشند، اهمیت بسیاری دارد.

چون اینکه زنانی بتوانند به موفقیت هایی در عرصه کسب وکار دست یابند می تواند زیربنای ایجاد انگیزه های فراوانی برای سایر زنان باشد. زنانی که از پیچ و خم های فراوان مسیر کسب وکارها گذشته اند و با همه ناملایمتی که دیده اند، دست از کار نکشیده و امیدشان را از دست نداده اند.

زنان تلاشگر پیشروان تاریخ خواهند بود

وقتی همه صحبت ها از محدودیت و کمبودهای امکانات و اعتماد به زنان و … است، افراد زیادی ناامید می شوند اما در میان همین ناامیدی ها هم باز روزنه هایی از امید وجود دارد. چون زنانی هستند که در همین شرایط نیز توانسته اند موفق باشند و کسب وکار شخصی شان را راه اندازی کنند.

این زنان اکنون به عنوان نمونه های اولیه و نخستین موفقیت به شمار می روند. نخستین زنانی که می توان به آنها زنان تلاشگر گفت. زنانی که خواستن که تغییری ایجاد کنند. تغییر زمانی رنگ و بوی واقعی تغییر و بهبود را به همراه دارد که زنان پایه گذارش باشند چون آنها هستند که در بطن جامعه حضور دارند و بیشتری تاثیر را می توانند بر زندگی خودشان و دیگران داشته باشند. وظیفه ما افزایش تعداد این زنان است. کافی است که به خودمان باور داشته باشیم و بخواهیم کسب وکار خودمان را راه اندازی کنیم. صدای ما صدای همه زنانی می تواند باشد که در جستجوی راهی برای استقال مالی و استقلال شخصیتی هستند.

صدای خود را بشنوید و برای رساندن صدای تان به تریبون همه صداهای رسا، گام های تان را استوار کنید و پوتین سخت کوشی بپوشید. سنگلاخ های زیادی در مسیرتان وجود دارد اما ابزار عبور از این سنگلاخ ها، اراده آهنین شماست. همین که می خواهید استقلال شخصیتی و مالی داشته باشید یعنی قدم های بزرگی برداشته اید. پس با ما همراه باشید تا در کنار یکدیگر  در این مسیر سخت اما دلپذیر گام برداریم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

اگر با این شرایط موافقید، لطفا here کلیک کنید.